درباره ما

modir

نرم افزار مدیریت مراکز اقامتی ایران‌هتلدار محصول تیم ثامرآی تی می باشد.

تیم ثامر آی تی در سال 1393 با همکاری گروهی از متخصصین نرم افزار، با هدف طراحی و تولید سیستم های نرم افزاری برای بهبود سطح کیفیت مدیریت دولتی فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت در ابتدا با برنامه نویسی و تولید چند محصول نرم افزاری ویژه مراکز اقامتی کوچک شروع به کار کرده و سپس با تولید محصول میزبان یار فعالیت خود را توسعه داده است.

شرکت فناوری اطلاعات ثامر آی تی
شرکت فناوری اطلاعات ثامر آی تی
برخی از فعالیت های شرکت ثامر آی تی:
  • ارائه راهکارهای نرم افزاری در راستای مدیریت کسب و کار
  • ارائه خدمات آموزش ، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم افزاری
  • ارائه خدمات مهندسی شبکه و امنیت اطلاعات
  • مشاور، طراح و مجری سیستم های نرم افزاری دسکتاپ و وب
تولید نرم افزار های کاربردی

ثامر آی تی با مطالعه نیاز های نرم افزاری مشاغل مختلف، مشاوره با مدیران ارشد، طراحی و برنامه نویسی نرم‌افزارهای کاربردی، راهکارهای نرم افزاری مناسب را در جهت مدیریت کسب و کار به مشتریان، تدارک دیده و همواره می کوشد تا کسب‌ و‌ کار مشتریان به بهترین شکل توسعه دهد.

تلاش بی وقفه مدیران و نیروهای متخصص در این شرکت باعث شده رشد چشمگیری در این عرصه داشته و از شرکت های مطرح در زمینه تولید نرم افزار های کاربردی ویژه حسابداری و مدیریت باشد.

کیفیت محصولات نرم افزاری ثامر آی تی

استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در برنامه نویسی و تولید نرم افزارها، ایجاد بستر های مناسب با توجه به نیاز نرم افزاری مشتریان، رابط کاربری بالا و سرعت در بهره گیری، از استراتژی های مهم روند توسعه محصولات نرم افزاری ثامر آی تی می‌ باشد و بخشی از فعالیت این شرکت صرف مطالعه در این راستا می باشد.

نمونه های آزمایشی (Demo) نرم افزارهای ثامر آی تی ، گواه این امر می باشد.

نمونه کار و آزمایش نرم افزار ها

تمامی محصولات  ثامر آی تی دارای نسخه آزمایشی هستند. نسخه آزمایشی یا به تعبیری نمونه کار، باعث اطمینان بیشتر کاربران شده و ثامر آی تی برای این منظور، نسخه های آزمایشی محصولات خود را بدون محدودیت زمانی ارائه می کند.

کاربران با توجه به نیاز خود می توانند نسخه آزمایشی محصول نرم افزاری مورد نظر را دانلود کرده، مدتی به طور کامل و بدون محدودیت زمانی از آن استفاده کرده و در صورت رضایت و اطمینان از آن، نسبت به خرید محصول مورد نیاز خود اقدام نمایند.

قیمت مناسب نرم افزار ها

از آنجا که بسیاری از کاربران ایرانی توان پرداخت هزینه های بالا برای خرید نرم افزار را نداشته اند ثامر آی تی پس از مطالعه و مشاوره با بسیاری از کاربران متقاضی، حدالامکان قیمت محصولات خود را کاهش داده است.

کاربران ارجمند مستحضر هستند که محصولات مشابه در دنیای نرم افزار از قیمت بالاتری برخودردار هستند و شاید یکی از دلایل تمایز ثامر آی تی با سایر همکاران همین امر باشد.

پشتیبانی مداوم از نرم افزار ها

همانطور که می دانیم یکی از دغدغه های مدیران مراکز تجاری و پزشکی برای خرید محصولات نرم افزاری، (فروشگاهیان، هتلداران، رستورانی ها، پزشکان، وکلا و …) ارائه پشتیبانی توسط تیم تولید کننده نرم افزار می باشد.

کادر پشتیبانی همه روزه و روزهای غیر تعطیل در خدمت کاربران عزیز خواهد بود.

همچنین نرم افزار ها به صورت استاندارد تولید شده اند و اگر کاربران به طور مرتب طبق آموزش های مندرج در سایت، هر از چند گاهی از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار خود “فایل پشتیبان” تهیه نمایند و بر روی سی دی رایت نمایند، مشکلی اطلاعات ایشان را تهدید نخواهد کرد.

بروز رسانی خودکار محصولات ثامر آی تی

با گذشت چندین سال از تولید محصولات نرم افزاری ثامرآی تی و افزایش تعداد مشتریان این شرکت به بیش از چند هزار کاربر در سراسر ایران، این نیاز احساس شد که کاربران بدون نیاز به تماس و صرف وقت اضافی جهت ارتقاء محصول خود نسبت به تهیه آخرین آپدیت های ارائه آن اقدام نمایند.

این امکان مانند بسیاری از نرم افزارهای استاندارد دنیا، در تمامی محصولات شرکت ثامر آی تی موجود است و در صورت ارائه آپدیت، پیغامی مبنی بر آن، نمایش داده می شود که کاربران می توانند در کمتر از چند دقیقه و به صورت خودکار از طریق اینترنت محصول خود را بروز رسانی نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر توجه شما را به بخش “بروز رسانی نرم افزار های ثامر آی تی” جلب می نماییم.

سخن آخر

ما مدعی این نیستیم که “بهترین”، “بزرگ‌ترین”، “قدرتمندترین” و … گروه نرم افزاری ایران هستیم. اما برای بهتر بودن خویش در تکاپو هستیم. معتقد هستیم مهمترین عامل موفقیت، “رضایت مشتریان” است و با تلاش نیروهای متخصص خود و بهره گیری از استانداردهای جهانی، همواره سعی در ارتقای کیفی خدمات و رضایت مشتریان داریم.

امید است با یاری خداوند متعال و تلاش بی وقفه پرسنل کوشای خود و ارائه راهکارهای مؤثرتر بتوانیم گامی مؤثر در این راستا برداریم.

شروع گفتگو
آیا می تونم کمکی بکنم؟
سلام دوست عزیز
چه کمکی درباره نرم افزار مدیریت هتل می توانم به شما بدهم